Chcem predať/prenajať
Miriam  Adamčíková

Miriam Adamčíková

majiteľ realitnej kancelárie, realitný maklér


Volám sa Miriam Adamčíková a som zakladateľkou a majiteľkou realitnej spoločnosti DOREAL.
DOREAL je najdlhšie pôsobiacou realitnou kanceláriou v Senici a radí sa medzi regionálne realitné spoločnosti.
Predaj a kúpu nehnuteľnosti Vám sprostredkujem najmä v okresoch Senica, Skalica, Myjava, Malacky, kde sa skutočne vyznám.
Moja práca ma neskutočne baví a napĺňa, snažím sa klientom poskytnúť maximálny komfort v realitných službách, pretože by
som si kvalitný realitný servis pri predaji / kúpe nehnuteľnosti priala aj ja v pozícii zákazníka.
Vitajte a neváhajte využiť pomoc s predajom či prenájmom nehnuteľností prostredníctvom realitnej kancelárie DOREAL, v realitách som doma.

Zobraziť 28 ponúk

Ing.  Petra Štepanovská

Ing. Petra Štepanovská

realitný maklér, finančný sprostredkovateľ

I speak english

Volám sa Petra Štepanovská a realitný svet sa mi predstavil popri práci finančného sprostredkovateľa. Zistila som, ako krásne viem pomôcť ľudom pri kúpe, predaji alebo prenájme domu či bytu a zároveň im pomôcť pri zmene životnej situácie. Realitný trh je neoddeliteľne spojený s finančným trhom, a preto som sa rozhodla pre túto prácu. Práca s ľuďmi nie je vždy jednoduchá, ale nikdy neviete, na koho natrafíte a to je na tom to pekné. Život nám stále prináša nové príležitosti a možnosti. Je len na nás ako sa rozhodneme. Ja som sa rozhodla pomáhať ľudom takýmto spôsobom. Kvalita je pre mňa určite dôležitejšia ako kvantita preto sa snažím urobiť pre klienta maximum. Okrem realitnej činnosti klientom pomáham s vybavením a správnym nastavením všetkých finančných produktov, ktoré využívajú, aby boli šité na mieru práve ich danej životnej situácii.
Ak ste človek, ktorý chce bývať presne podľa vlastných predstáv, mať veci správne usporiadané, nastavené a to všetko pod jednou strechou neváhajte ma kontaktovať.
Teším sa na našu spoluprácu.

Zobraziť 2 ponuky

DOREAL s. r. o.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.